Kalendář školení

Kalendář školení

Školení Cellstory & Miracletox Praha

Zpět na celý kalendář » Datum konání: 8.08.2020

Školení salonní péče korejské kosmetiky Miracletox Profi - Cellstory a seznámení s produkty domácí péče Miracletox

Akademy of Femme EXKLUZIVNĚ ČR!

Nyní máte příležitost seznámit se s unikátní kosmetikou a nejnovějším trendem v oblasti péče o pleť.
Jihokorejská kosmetická zna
čka BEAUREN KOREA INC, založená v roce 2014, je společnost specializovaná na výrobu a prodej diferencované špičkové kosmetiky, snaží se vyvíjet vlastní ingredience, které zabraňují stárnutí pleti na základě

nekonečných možností biotechnologií. Jako inovativní novinku představila patentovanou technologii Microspear®, která je prezentována ve dvou kosmetických liniích: Miracletox a Cellstory.

Velice nás těší Váš zájem pracovat se salonní značkou Cellstory a proto je nutné profesionální školení pro kosmetický pracující v oboru, na které jste si rezervovala své místo . Školení probíhá v Praze v prostorách naší akademie. Součást školení je ukázka ošetření Cellstory na modelce, seznámenÍ s produkty Cellstory a Miracletox jejich složení účinky a kontraindikace. Účastník školení obdrží certifikát. V cenně školení je sada Cellstory a malá domácí péče Miracletox. Salón, který se bude prezentovat jako salon Miracletox získá stálou 15% slevu na produkty této značky a bude Academy of Femme doporučován koncovému zákazníkovi. Dále nabízíme podporu na Facebooku a Instagram.

Začátek v 10 hod. Model máme domluvený. Nemusíte se o nic starat :-)

Adresa: Atelier Kotlár, Ujezd 40/450, Praha 1 - Malá Strana 

Kontakt na trenérku: Marcela Beramová - 775 225 120

Cena školení : 15 000KČ
V ceně je zahrnuta celá Profi sada Cellstory, 2ks Miracletox maska, 2ks Tox Ampoule, Feel Cream 50 ml, Miracletox Lift Ampoule 40ml.


V případě Vašeho zájmu o rezervaci školení vyplňte následující formulář

Vaše jméno
Název kosmetického studia
Adresa
Telefon
E-mail
Počet osob