Kalendář školení

Kalendář školení

Školeni BB Glow

Zpět na celý kalendář » Datum konání: 9.01.2021

Unikátní metoda zapracování BB séra do vrchních vrstev kůže. Dlouhodobý efekt. Krásný sjednocený vzhled Vaší pokožky bez velkého malování.

Naše školení moderní procedury BB-Glow je velmi komplexní a naučíme vás opravdu vše, takže svým zákaznicím nabídnete kůru s mezeterapií a to s úžasnými výsledky. Byli jsme mezi prvními v ČR, kdo s novou metodou BB Glow & Mesoneedling začal pracovat a také ji školit. Sama mám s BB Glow přes 3 roky praxi, s kolegyní a kamarádkou Marcelou Beranovou ji neustále vylepšujeme, aby byli všichni spokojeni a měli ty nejlepší výsledky. Vyškolili jsme už přes 90 kosmetických salonů, z toho s více než 70 studii spolupracujeme dlouhodobě, k oboustranné maximální spokojenosti.

Během školení budete mít příležitost poznat a přímo si zkusit práci na modelu, abyste získali větší jistotu a nabídli svým zákazníkům lepší výsledky. Každá absolventka školení naší Academy Of FEMME obdrží certifikát, na základě kterého získá přístup do e-shopu BB-GLOW. Cena je 7500,- Kč.

Startovací sadu je možné si upravit po školení, podle vlastní potřeby. Hned po vaší registraci do 3 dnů prosíme o zaplacení celé částky 7500kč. Uhrazením se stává přihlášení závazné. Částka je nevratná. Na školení vám bude vystaven doklad o zaplacení. Při platbě napište do zprávy vaše jméno, datum a místo konání školení. Platba vám bude emailem potvrzena.

Bankovní spojení: 196295225/0300 - Marcela Beranová

Bankovní spojení pro Slovensko: CZ42 0300 0000 0001 9629 5225 

V ceně kurzu je spotřebný materiál, manuál, certifikát, dárek a občerstvení.
Studia, které pracují pouze s našimi produkty a mají pravidelný odběr budou uvedeny v časopisech se kterymi jsme navázali spolupráci. Budeme Vás i propojovat mezi sociální sítě. Sledujte nás na 

Instagram - academy_of_femme

Facebook - Academy Of FEMME

Program:

8:30 Setkání a registrace. Uvítací káva

9:00 Academy of FEMME ppředstavení společnosti našich produktů. Mezoterapie teorie - práce s dermaperem, mezo séra.

BB Glow teorie - práce s dermaperem, BB séra

Pracovní postup

12:00 Občerstvení

12:30 Praktická část - práce mezi sebou, na modelech 

14:30 Předání certifikátu

15:00 Ukončení školení

Kontakt na trenérku Marcela Beranová 775 225 120 

Adresa:

Praha - Atelier Kotlar, Ujezd 40/450 Praha 1 - Malá Strana 

 Pokud máte ješte nějaké otázky stačí napsat zde na email :-) Academy Of Femme si vyhrazuje právo, pokud se školení nenaplní minimálním počtem 3 lidí přesune se školení na jiný termín! 

pastedGraphic.png

Doufám, že budete s námi spokojeni a těšíme se na spolupráci. Team Academy Of Beauty Femme


V případě Vašeho zájmu o rezervaci školení vyplňte následující formulář

Vaše jméno
Název kosmetického studia
Adresa
Telefon
E-mail
Počet osob