Kalendář školení

Kalendář školení

Seznámení s produkty Cellstory & Miracletox

Zpět na celý kalendář » Datum konání: 13.02.2021

Seznámení s produkty salonní péče korejské kosmetiky Miracletox Profi a Cellstory seznámení s produkty domácí péče Miracletox.

Akademy of Femme EXKLUZIVNĚ V ČR!

Nyní máte příležitost seznámit se s unikátní kosmetikou a nejnovějším trendem v oblasti péče o pleť.
Jihokorejská kosmetická značka BEAUREN KOREA INC, založená v roce 2014, je společnost specializovaná na výrobu a prodej diferencované špičkové kosmetiky, snaží se vyvíjet vlastní ingredience, které zabraňují stárnutí pleti na základě nekonečných možností biotechnologií. Jako inovativní novinku představila patentovanou technologii Microspear®, která je prezentována ve dvou kosmetických liniích: Miracletox a Cellstory.

BEAUREN COSMETICS

Objevte inteligentní multitasking v oblasti kosmetiky, který vám umožní užívat si peeling, hydrataci i výživu pokožky zároveň.

Síla orientální medicíny

Využíváme Yellow calming komplexu, který obsahuje výtažek z pěti zázračných rostlin - 

Šišáku bajkalského, Orchideje vzpřímené nebo kůry Korkovníku amurského a rebarbory.

Ty minimalizují podráždění pokožky po mikrojehličkování (tzv. Microspear) a zabraňují zčervenání pleti. Ve východní Asii se využívají pro jejich antioxidační, protizánětlivé a antimikrobiální účinky. 

Z bible korejské krásy

Korejská kniha sepsaná královským lékařem Heo Junem (1539-1615) byla poprvé vydána v roce 1613 během vládnutí dynastie Joseon. Její název můžeme přeložit jako „neocenitelnou knihu o lécích z východních zemích.“ Z jejích poznatků a mouder proto čerpáme dodnes.

Spojení vědy s přírodou

Inovativní složka microneedle (která způsobuje mikrojehličkování) je vyrobena z přírodní mořské houby. Aby se zabránilo nechtěným nečistotám, je speciálně čištěna procesem, který se provádí 13x po sobě.

Klíčové složky:

Microspear – pocit mikrojehličkování nejen, že dokonale vypíná pokožku, ale také ji regeneruje

EGF – tato složka dává buňkám pokyn k vyšší produkci kolagenu a elastinu, čímž pleť udržuje déle zdravou, vyživenou a mladistvou

Acetylhexapeptid 8 - přírodní látka, která má v pokožce schopnost přitahovat a zadržovat obrovské množství vody, čímž ji dělá každý den nadýchanější a hydratovanější

Velice nás těší Váš zájem pracovat se salonní značkou Cellstory a proto je nutné profesionální školení pro kosmetičky pracující v oboru, na které jste si rezervovala své místo. Seznámení s produkty probíhá v Praze v prostorách naší akademie. Součástí je ukázka ošetření Cellstory na modelce, seznámenÍ s produkty Cellstory a Miracletox jejich složení účinky a kontraindikace. V cenně  je sada Cellstory a malá domácí péče Miracletox. 

Začátek v 10 hod. Model máme domluvený. Nemusíte se o nic starat :-)

Adresa: Atelier Kotlár, Ujezd 40/450, Praha 1 - Malá Strana 

Kontakt na trenérku: Marcela Beranová - 775 225 120

Cena školení : 15 000KČ
V ceně je zahrnuta celá Profi sada Cellstory, 2ks Miracletox maska, 2ks Tox Ampoule, Feel Cream 50 ml Miracletox 


V případě Vašeho zájmu o rezervaci školení vyplňte následující formulář

Vaše jméno
Název kosmetického studia
Adresa
Telefon
E-mail
Počet osob